Понеділок, 13.07.2020, 15:11
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

El-base: навчально-науковий портал

студентський інформаційний ресурс

Категорії розділу
Англійська мова для економічних спеціальностей [1]
Аграрна політика [1]
Біржовий ринок [1]
Бухгалтерський облік (за спеціалізаціями) [9]
Звітність підприємств [2]
Економічний та внутрішньогосподарський контроль [4]
Іпотечне кредитування [2]
Менеджмент (за сферами управління) [5]
Міжнародна стандартизація та управління якістю [2]
Моделі прийняття рішень та стратегічний аналіз [7]
Філософія (наукове спрямування) [2]
Фінансовий аналіз [2]
Інші дисципліни [21]
Економіка [8]
Пошук
ПартнеринеОфіційний сайт студентів КНЕУ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Flag Counter

Головна » Файли » Навчальні матеріали » Інші дисципліни

Конспект лекцій з організації і планування діяльності с-г підприємств
23.02.2011, 23:53
    Головна мета курсу "Організація виробництва та планування діяльності сільськогосподарських підприємств" -  ознайомити  майбутніх спеціалістів з методами раціональної побудови та ефективного  ведення сільськогосподарського виробництва згідно з вимогами  багатоукладної економіки і ринкових відносин. Особливе значення має опанування організаційно-економічними,  правовими і соціальними основами  ведення нових видів підприємств, форм господарювання зовнішньо – і внутрішньогосподарських  виробничих і економічних відносин тощо.
    У опорному конспекті лекцій особлива увага приділяється вивченню теоретичних і практичних засад організації і розвитку аграрних підприємств, складання виробничих, маркетингових і фінансових планів, а також поточних і оперативних планів. Матеріал подається стисло, в логічній послідовності, згідно з типовою програмою  курсу,  затвердженою Головним управлінням кадрів і аграрної освіти Міністерства аграрної політики України 7 лютого 2000 року.
    Структура опорного конспекту лекцій - це система логічно пов’язаних між собою трьох тематичних модулів. Перші два модуля  присвячені розгляду наукових основ  раціональної організації виробництва в сільськогосподарських підприємствах, третій – основам планування в них. Кожен модуль включає  6 – 10 тем,  що охоплюють  весь теоретичний  матеріал для вивчення. За  темами висвітлюються вузлові питання, що допомагають студенту добре  освоїти  курс. Модулі завершуються контрольними питаннями по кожній темі, а в кінці курсу списком використаних джерел, що дозволяє студенту розширити знання з курсу.
    Послідовна робота з опорним конспектом лекцій дає можливість  самостійно опанувати  курс і  стати  повноцінним фахівцем з організації і плануванню аграрного виробництва.
Категорія: Інші дисципліни | Додав: admin
Переглядів: 2432 | Завантажень: 36 | Рейтинг: 3.0/9
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]