Четвер, 28.09.2023, 10:14
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

El-base: навчально-науковий портал

студентський інформаційний ресурс

Категорії розділу
Статистичні збірники [12]
Комплексні статистичні публікації, підготовлені офіційними органами Держстату України
Пошук
Партнери
Запрошуємо до співпраці!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Flag Counter

Головна » Файли » Статистичні збірники » Статистичні збірники

Стан і розвиток зв'язку в Україні за 2009 рік
17.12.2020, 12:42

У бюлетені опубліковано статистичні матеріали, які характеризують стан і розвиток зв’язку України за 2009 рік. Статистичний бюлетень містить інформацію про продукцію зв’язку, засоби телефонного та мобільного зв’язку, іноземні інвестиції. Наведено дані про надання послуг міжнародного зв’язку, індекси фізичного обсягу продукції, міжнародний обмін послугами зв’язку, фінансові результати діяльності підприємств зв’язку, вихідний і вхідний телефонний трафік. Значну кількість показників надано за регіонами.
Бюлетень складається з розділів: “Продукція пошти та зв’язку”, “Засоби зв’язку”, “Прямі іноземні інвестиції у підприємства пошти та зв’язку України”. Інформація представлена у вигляді таблиць, для наочності запропоновані графіки.
Бюлетень підготовлено на основі звітних статистичних даних, які одержані органами державної статистики від операторів зв'язку та провайдерів і юридичних осіб інших видів економічної діяльності, які займаються наданням послуг пошти та зв’язку. У підготовці бюлетеня приймали участь працівники відділів статистики: транспорту та зв'язку Департаменту статистики послуг; продукції будівництва, інвестицій зовнішньоекономічної діяльності Департаменту статистики виробництва, зовнішньої торгівлі послугами Департаменту статистики торгівлі Держкомстату.

Категорія: Статистичні збірники | Додав: admin
Переглядів: 119 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]